Lodówka turystyczna pod zapalniczkę i jej zalety oraz funkcjonalność

Jeśli jesteś entuzjastą wyjazdów pod namiot, to na pewno wiesz jak ważne jest dokładne zapakowanie wszystkich niezbędników. Nie ma gorszego uczucia niż zorientowanie się, że przydatna rzecz została w domu. Dlatego też przygotowaliśmy dla ciebie listę rzeczy, bez których nie możesz ruszyć na kempingowanie. Sporo poświęciliśmy także temu, do czego nadaje się lodówka turystyczna na zapalniczkę i jak działa to urządzenie.  

O czym pamiętać, jadąc pod namiot?

Namiot – bez wątpienia najważniejszy, ale co za tym idzie nie zapomnij także śledzi, tak by konstrukcja porządnie się trzymała. Na liście nie może zabraknąć również maty izolacyjnej bądź maty namiotowej a także linki, młotka a także wyciągacza do śledzi. Tak by rozbicie jak i późniejsze złożenie namiotu nie sprawi ci problemu. Nie zapomnij też o kołkach i o taśmie izolacyjnej. Nigdy nie wiesz kiedy może ci się przydać. Istotna jest również lampa zewnętrzna jak i poręczna latarka najlepiej o dużej mocy. 

Jeśli na swoją wyprawę wybierasz się wraz z kamperem bądź przyczepką, na twojej liście musi znaleźć się pompka do kół, lusterka kempingowe, blokada dyszla i koło podporowe, tak by postój był w pełni bezpieczny. Nie zapomnij też o zapasowych żarówkach i pompie wodnej oraz pochłaniaczu wilgoci. By uniknąć nieprzyjemnych sytuacji weź ze sobą również zapasowy klucz. 

Nocleg nie może odbyć się bez dmuchanego materaca, poduszek, koców i pościeli lub śpiworów. Jeśli zamierzasz trochę odciąć się od bycia zależnym od smartfona to pamiętaj, że nie może też zabraknąć map drogowych, kompasu, książek i czasopism i radia. Bądź przygotowany na każdą pogodę i spakuj kalosze jak i japonki, płaszcz przeciwdeszczowy a także strój kąpielowy. 

Nie można również zapomnieć o przygotowaniu jedzenia. Na twojej liście muszą znaleźć się rzeczy takie jak: zapalniczka, kosz na śmieci, miska lub pojemnik, w którym będziesz myć naczynia, wraz z odpowiednim płynem, wiadro i pojemnik na wodę,. Spakuj też czajnik kempingowy, worki na śmieci, jak i sztućce oraz otwieracz do puszek. Jednak jest też jedna bardzo ważna rzecz, bez której w letnie dni nie przewieziemy naszych produktów żywnościowych. I jest to lodówka samochodowa kompresorowa, która jest lodówką turystyczną pod zapalniczkę lub zasilaną akumulatorem.

Wybrane produkty z naszego asortymentu:

Lodówka samochodowa pod zapalniczkę idealna na kemping

Sporządzona przez nas lista zawiera wiele istotnych przedmiotów. Ale czy wyobrażasz sobie kemping bez schłodzonego picia, świeżych owoców i jogurtu na śniadanie? Dzięki dostępnym na rynku różnym wariantom lodówki turystycznej, schłodzenie napojów i potraw, a nawet ich mrożenie, nie będzie już sprawiać problemu. Co jeśli twoja lodówka turystyczna pod zapalniczkę mogłaby mieć również funkcję mrożenia i w ciągu 15 min mogłaby zmienić temperaturę wewnątrz z 25 stopni na 0? Tak jak w modelu Alpicool CF35. Dodatkowo ta lodówka samochodowa na zapalniczkę łączy się również z aplikacją w telefonie, przez co możesz nią sterować bez wstawania z wygodnego leżaka. Dzięki temu, że lodówka samochodowa na zapalniczkę, może się łatwo podłączyć do samochodowego wejścia, twoje jedzenie będzie bezpieczne nawet przy dalekich trasach. A ty i twoja rodzina i znajomi możecie się cieszyć świeżym jedzeniem i zmrożonymi lodami nawet na swoim wyjeździe!

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *