Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Oferujemy wysokiej jakości i wydajności chłodniczej kompresorowe lodówki turystyczne 45l od renomowanego producenta, czyli marki Alpicool. Urządzenia kompresorowe – w odróżnieniu od lodówek turystycznych w innych technologiach – wyróżniają się wyjątkową skutecznością chłodzenia. Nawet, gdy na zewnątrz jest temperatura powyżej 20 stopni Celsjusza na plusie, wewnątrz kompresorowej lodówki turystycznej 45l z naszego asortymentu da się osiągnąć w kilkanaście minut nawet minus 20.

Lodówka samochodowa 45l idealna na wakacje i urlop

Widoczna na tej stronie lodówka samochodowa 45l doskonale sprawdzi się na wakacje samochodem lub urlop kamperem U osób, które są zawodowymi kierowcami pojazdów osobowych, busów i tirów, ten produkt jest wprost niezbędny w trasie. W lodówce samochodowej 45l można chłodzić produkty spożywcze, napoje, kostki lodu, lody, a także inne rzeczy, które wymagają przechowywania w zimnie (niektóre kosmetyki, leki, antybiotyki). Świeże owoce na wyciągnięcie ręki, mleko do kawy lub jogurt owocowy mogą czekać w lodówce na moment, kiedy przyjdzie nam na nie ochota!

Zamów lodówkę turystyczną 45 l online

Proponowaną przez nas kompresorową lodówkę turystyczną 45 litrów najlepiej zamówić online. Dlaczego? Bo nowoczesne, kompaktowe modele ważą od kilkunastu kilogramów wzwyż. Wygodniej zamówić lodówkę turystyczną 45 l z fotela w domowym zaciszu – nie trzeba po nią jechać do sklepu stacjonarnego, pakować do samochodu i wnosić na górę. Tym wszystkim w naszym imieniu zajmie się kurier.

Sprawdź też modele w innym litrażu: lodówki turystyczne 55l i lodówki turystyczne 25l