Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

W asortymencie naszych przenośnych urządzeń chłodzących znajduje się wydajna i pojemna lodówka turystyczna 40l z serii CX i ECX. Czym różnią się od siebie te propozycje? Model wyższej klasy, czyli ECX, został dodatkowo wyposażony w akumulator, dzięki czemu może pracować nawet przez 8 godzin. Lodówka turystyczna 40l pochodzi z asortymentu marki Alpicool, która dostarcza wysokiej jakości przenośne turystyczne urządzenia chłodzące wysokiej jakości i w dobrej cenie.

Lodówka turystyczna 40 l marki Alpicool

Lodówka turystyczna 40 l to urządzenie pochodzące z oferty Alpicool. Koncept, by zacząć produkować wysokiej wydajności turystyczne urządzenia chłodzące, powstał, gdy pomysłodawcy i założyciele tej marki wyjechali w podróż przez Europę nad Morze Bałtyckie. Zebrane podczas tej wyprawy doświadczenia, a także informacje zaciągnięte na trasie od kierowców ciężarówek, przyczep kempingowych, kamperów, a także wędkarzy, obozowiczów, osób pływających na łódkach i jachtach, przekuli w kolekcję lodówek pod szyldem Alpicool.

Każde urządzenie tej firmy – lodówka turystyczna 40 l i inne litraże z naszej oferty – to urządzenia kompresorowe. Co to oznacza? W przypadku tradycyjnych lodówek turystycznych z innymi technologiami chłodzenia możliwe jest osiągnięcie w ich wnętrzach temperatury 10-15 stopni Celsjusza niższej niż temperatura otoczenia. Lodówki turystyczne kompresorowe utrzymują wewnątrz pożądaną temperaturę, niezależnie od temperatury na zewnątrz. W urządzeniach Alpicool można ustawić temperaturę do -20 stopni Celsjusza – oznacza to, że pełnią one funkcję nie tylko przenośnej lodówki, ale też zamrażalnika.

Co pomieści lodówka turystyczna 40l?

Znajdująca się w naszym asortymencie lodówka turystyczna 40l – z serii CX i ECX – jest bardzo pojemna. Co można do niej spakować? Producent zapewnia, że pomieści ona na przykład 12 butelek wina o pojemności 750 ml lub 36 butelek wody o pojemności 550 ml lub też 65 puszek napoju o pojemności 330 ml. Inne propozycje? W przypadku mięsa, ryb lub owoców morza jest to maksymalnie 35 kilogramów.

Lodówka samochodowa 40l i jej największe zalety

Jakie są najważniejsze zalety lodówki samochodowej 40l z asortymentu marki Alpicool? Poza wspomnianą już wyżej efektywną technologią chłodzenia do bardzo niskiej temperatury pomimo temperatury, jaka jest na zewnątrz, urządzenie to ma szereg innych zalet. Jakich? Możliwość połączenia lodówki z aplikacją mobilną na telefon, dzięki temu da się monitorować i regulować pracę tego urządzenia zdalnie. Błyskawiczne chłodzenie – nawet w 30 minut do temperatury od 25 do 0 stopni Celsjusza. Energooszczędność to kolejny jej atut – lodówki Alpicool posiadają 2 tryby pracy: MAX i ECO – można np. w czasie podróży przełączyć w tryb ECO, zużywając znacznie mniej energii. Lodówka samochodowa 40l z serii EXC posiada 3 poziomy ochrony akumulatora, chroniąc urządzenie przed rozładowaniem się. Kolejną mocną stroną jest gruba warstwa izolacyjna – aż 40 mm – gwarantuje zachowanie we wnętrzu lodówki pożądaną temperaturę i świeżość znajdującej się tam zawartości.

Lodówki turystyczne 40l i ich zastosowanie

Lodówki turystyczne 40l z kolekcji marki Alpicool mają szerokie zastosowanie. Można je spakować na wakacje kamperem lub przyczepą kempingową, a także urlop drogą lądową pojazdem osobowym. Propozycje z naszej oferty odnajdą się także w charakterze przenośnych urządzeń chłodzących w altankach, domkach letniskowych, ogródkach działkowych.

Sprawdź też modele w innym litrażu: lodówki turystyczne 45l i lodówki turystyczne 55l