fbpx

Lodówki turystyczne 35l

Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Oferujemy lodówki turystyczne 35l wykonane w technologii kompresorowej. Poza chłodzeniem znajdującej się wewnątrz zawartości, te nowoczesne urządzenia od marki Alpicool pełnią też funkcję zamrażalnika. W największy upał da się błyskawicznie coś zamrozić lub zrobić kostki lodu. Lodówki turystyczne 35l służą do przechowywania żywności, napojów, lodów, a także innej zawartości – np. niektórych kosmetyków czy wymagających niskiej temperatury leków typu insulina.

Lodówka samochodowa 35l idealna na prywatny użytek

Lodówka samochodowa 35l ma wystarczająco dużo miejsca, by pomieścić wszystko, co niezbędne, na rodzinne wakacje czy urlop kamperem po Europie. Taka pojemność gwarantuje, że da się schłodzić zapas na kilka dni łatwo psujących się artykułów spożywczych, napojów czy lodów. Lodówkę samochodową 35l w technologii kompresorowej docenią też zawodowi kierowcy pojazdów osobowych, busów i tirów. Ich charakter pracy i mnóstwo czasu spędzonego w trasie nie sprzyja regularnym posiłkom. Lodówka samochodowa 35l pomieści domowe posiłki i schłodzone napoje.

Zamów lodówkę turystyczną 35 litrów online

Lodówka turystyczna 35 litrów to małe i kompaktowe urządzenie, ale jego waga z reguły przekracza ponad 10 kilogramów. Dlatego właśnie najlepiej zamówić ją w sklepie online, takim jak nasz pod podany w trakcie zamówienia adres (np. domowy lub biurowy, jeśli lodówka turystyczna 35 litrów ma docelowo trafić do biura). Nie trzeba jechać do sklepu stacjonarnego i samodzielnie ją wnosić do budynku, bo te wszystkie czynności wykona kurier.

Małe lodówki turystyczne niezbędnikiem na lato

Małe lodówki turystyczne z naszej oferty – zarówno zebrane na stronie tej kategorii propozycje, jak i produkty o innym litrażu – to coś, co każdy zawodowy kierowca lub właściciel kampera, przyczepy kempingowej lub busa, powinien mieć. Małe lodówki turystyczne sprawdzą się w altankach, domkach letniskowych i w ogródkach działkowych. Sprawdź już teraz naszą aktualną ofertę i zamów przed dłuższą podróżą samochodem.

Sprawdź też modele w innym litrażu: lodówki turystyczne 45l i lodówki turystyczne 40l