Filtruj

Wyświetlanie jednego wyniku

W asortymencie naszego sklepu internetowego znajdują się urządzenia o różnej pojemności, w tym także lodówka turystyczna 55 l. Jakie zastosowanie ma ten produkt? Bardzo szerokie. Nadaje się zarówno do użytku prywatnego, jak i firmowego (np. dla przedstawicieli branży cateringowej lub eventowej).Lodówka turystyczna 55 l to użyteczne akcesorium na wakacjach samochodem, kamperem, ale także weekend za miastem czy grilla na ogródku działkowym.

Lodówki turystyczne 55 litrów od Alpicool

Wszystkie widoczne na stronie tej kategorii lodówki turystyczne 55 litrów pochodzą z oferty marki Alpicool. Misją tego przedsiębiorstwa, jak sami o sobie piszą, jest wprowadzenie zaawansowanej technologii z mobilnym chłodzeniem wszędzie. Lodówki turystyczne 55 litrów od tego brandu, a także wszystkie inne pojemności, można bez trudu spakować do auta osobowego czy przyczepy kempingowej i zabrać wszędzie tam, gdzie ruszamy na wypoczynek.

Zamów online lodówkę samochodową 55l

Lodówka samochodowa 55l to sprzęt, który waży nawet kilkanaście kilogramów, dlatego najwygodniej zamówić ją online pod odpowiedni adres (domowy lub firmowy, jeśli ma być to urządzenie do użytku biurowego). Wszystkie modele lodówek, jakie oferujemy, zarówno lodówka samochodowa 55l, jak i inne litraże, są objęte gwarancją na 24 miesiące.

Sprawdź też modele w innym litrażu: lodówki turystyczne 45l i lodówki turystyczne 40l