Filtruj

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

W asortymencie naszych kompresorowych urządzeń chłodzących znajduje się m.in. lodówka turystyczna 30l. Produkt ten ma szerokie zastosowanie – sprawdzi się jako urządzenie chłodzące na wakacjach samochodem czy kamperem, ale także weekend za miastem czy grilla na ogródku działkowym. Produkt ten pochodzi z oferty marki Alpicool, których wszystkie urządzenia – także lodówka turystyczna 30l z serii C i CX – skutecznie realizują misję firmy, czyli wprowadzenie zaawansowanej technologii z mobilnym chłodzeniem wszędzie.

Lodówka turystyczna 30 litrów marki Alpicool

Oferujemy lodówkę turystyczną 30 litrów w dwóch liniach: C i CX. Marka Alpicool powstała z miłości do spędzania czasu na świeżym powietrzu podczas przeróżnych aktywności outdoor. By w czasie biwakowania, wędkowania czy podróżowania kamperem mieć zawsze pod ręką świeże produkty, zachowujące swoją świeżość i kruchość, warto zainwestować w propozycję Alpicool – np. lodówkę turystyczną 30 litrów lub model o innym litrażu. Założyciele marki Alpicool – wielcy fani podróżowania drogą lądową ze swoim golden retrieverem – w czasie podróży do Europy nad Morze Bałtyckie, mieli tradycyjną, plastikową lodówkę z wkładami mrożącymi. W trasie musieli regularnie uzupełniać zapasy kostek lodu i wkładów chłodzących, by zachowywać świeżość jedzenia. Podczas wycieczki zaczęli rozmawiać z innymi podróżującymi: obozowiczami, właścicielami łodzi i wszystkimi, którzy byli chętni, by podzielić się swoimi doświadczeniami. Zebrane w tym czasie informacje oraz praktyczne porady przekuli w kolekcję urządzeń, które można znaleźć na naszych wirtualnych półkach. Lodówka turystyczna 30 litrów to jedna z nich.

Co pomieści lodówka turystyczna elektryczna 30l?

W lodówce turystycznej elektrycznej 30l zmieści się naprawdę dużo. Urządzenie z pozoru niewielkich rozmiarów bez trudu błyskawicznie chłodzi na przykład 9 butelek wina o klasycznej pojemności 750 ml, 29 butelek wody lub innego napoju o pojemności 550 ml. Lodówka turystyczna elektryczna 30l to także doskonała przestrzeń do przechowywania innej niż napoje zawartości – na przykład mięsa, ryb czy owoców morza. Model 30-litrowy pomieści ich aż 26 kilogramów.

Lodówka turystyczna 30 l i jej największe zalety

Lodówka turystyczna 30 l marki Alpicool to produkt typu kompresorowego. Co to oznacza? Że czynnikiem, który chłodzi, jest czynnik chłodniczy. Tradycyjne turystyczne lodówki obniżają temperaturę o 10-15 stopni w porównaniu do tego, co jest na zewnątrz. Kompresorowe – w wielkim skrócie – oznacza, że utrzymują wewnątrz pożądaną temperaturę, niezależnie od temperatury na zewnątrz. W lodówce Alpicool można ustawić temperaturę nawet do -20 stopni Celsjusza (przy temperaturze otoczenia 25 stopni Celsjusza), czyli mrożenie a nie chłodzenie W upalne lato funkcja idealnie sprawdzi się, by zrobić kostki lodu lub zamrozić mięso czy ryby, by dłużej zachowały świeżość.

Inne atuty lodówki turystycznej 30 litrów to możliwość zdalnego sterowania za pomocą aplikacji mobilnej. Kolejne zalety? energooszczędność, niewielkie, kompaktowe wymiary i waga oraz rozwiązania, ułatwiające transport każdej widocznej na tej stronie lodówki turystycznej 30 litrów (kółeczka i uchwyt). Cicha praca, szacowana według producenta tych urządzeń, szacowana jest na 45 decybeli lub mniej.

Lodówka samochodowa 30l i jej zastosowanie

Lodówka samochodowa 30l służy nie tylko jako urządzenie chłodzące do pojazdu osobowego, np. na rodzinne wakacje po Europie. Doskonale sprawdzi się także w większych samochodach (ciężarowych, kamperach, przyczepach kempingowych), a także na pontonie, jachcie czy łodzi. Lodówkę samochodową 30l lub modele i innym litrażu odnajdą się także w altankach, domkach letniskowych i w ogródkach działkowych. Lodówka turystyczna 30l to wakacyjny niezbędnik u każdej osoby, która jest zawodowym kierowcą i jeździ na długie, międzynarodowe trasy. Każda lodówka samochodowa 30l lub o innym litrażu jest objęta gwarancją na okres 24 miesięcy.

Sprawdź też modele w innym litrażu: lodówki turystyczne 35l i lodówki turystyczne 40l