Filtruj

Nie znaleziono produktów, których szukasz.

W naszym asortymencie kompresorowych urządzeń chłodzących znajduje się m.in. lodówka turystyczna 25l. Jest to najmniejszy obecnie litraż. Bez trudu zmieści się w samochodzie osobowym, można ją też spakować do kampera czy przyczepy kempingowej. Lodówka turystyczna 25l to idealna przestrzeń do przechowywania łatwo psującej się żywności, zapewnia zachowanie ich świeżości i przedłuża trwałość. Niezbędnik na wakacje samochodem czy grilla w ogródku działkowym za miastem.

Lodówka turystyczna 25 l marki Alpicool

Wszystkie proponowane przez nas modele – również lodówka turystyczna 25 l z serii C – pochodzą z asortymentu marki Alpicool. Firma ta wyróżnia się na tle innych, konkurencyjnych propozycji, wyspecjalizowanych w produkcji przenośnych urządzeń chłodzących, atrakcyjną ceną, idącą w parze z jakością i wydajnością. Założyciele brandu Alpicool są entuzjastami spędzania czasu na świeżym powietrzu i podróżowania drogą lądową na długie dystanse. Podczas jednej z takich podróży – nad Morze Bałtyckie – lodówka turystyczna z wymiennymi wkładami nie spełniała swojej roli, bo na trasie trzeba było często uzupełnić zapasy kostek lodu, aby zachować świeżość jedzenia.

Założyciele zaczęli zbierać na trasie pomysły od ludzi, takich jak obozowicze, kierowcy ciężarówek, właściciele kamperów i łodzi. Uważnie słuchając ich potrzeb, stworzono kolekcję kompresorowych lodówek turystycznych dla wszystkich, którzy tęsknią za wolnością i pragną odkrywania świata. W wyniku zebranych podczas podróżowania informacji powstała kolekcja lodówek przenośnych, łatwych w użytku oraz przyjaznych dla środowiska (z racji swojej energooszczędności). Lodówkę turystyczną 25 l lub o większym litrażu można spakować na wakacje, piknik w parku i każde inne miejsce z dala od zgiełku miasta.

Co pomieści lodówka samochodowa 25l?

Jedna niewielka – wydawałoby się – lodówka samochodowa 25l pomieści dużo zawartości. Co można do niej spakować? Mnosteo przeróżnych produktów spożywczych lub innych (np. kosmetyków, mleka dla dziecka czy leków, wymagających przechowywania w niskiej temperaturze). W lodówce samochodowej 25l marki Alpicool bez trudu zmieści się 30 puszek Coca-Coli o pojemności 330 ml lub 19 butelek wody o pojemności 550 ml.

Lodówka turystyczna 25l Alpicool i jej największe zalety

Lodówka turystyczna 25l marki Alpicool należy do kategorii produktów kompresorowych. Co to oznacza? W tego typu urządzeniach zastosowano czynnik chłodzący. W lodówce kompresorowej można uzyskać temperaturę nawet minus 20 stopni Celsjusza bez względu na to, jaka jest temperatura otoczenia – co odróżnia je od innych typów lodówek turystycznych. Inne zalety to wspomniana już funkcja mrożenia. Kolejne atuty to kompaktowy kształt, łatwo ją transportować i przenosić w różne miejsca, dzięki kółeczkom i uchwytowi. Lodówka turystyczna 25l Alpicool została wyposażona w zasilacz 12/24V wraz z zasilaczem 230V oraz wtykiem do gniazda zapalniczki. Stosunkowo niska waga – model C25 – 12 kg to kolejna zaleta.

Lodówka turystyczna 25 l i jej zastosowanie

Lodówka turystyczna 25 l marki Alpicool ma szerokie zastosowanie. Poza pojazdami osobowymi odnajdą się także w większych pojazdach: ciężarowych, autokarach, kamperach, przyczepach kempingowych. Lodówkę turystyczną 25 l sprawdzą się także w domkach letniskowych, ogródkach działkowych i w innych, plenerowych okolicznościach.

Sprawdź też modele w innym litrażu: lodówki turystyczne 30l i lodówki turystyczne 35l